8 hodin cvičení Pangu Shengong v kuse!

Párkrát do roka si dopřeju osmihodinový maraton Pangu Shengong čchi-kungu. Ti, co Pangu cvičí dobře vědí, že stát a "točit" jednu Pangu Shengong pohybovou sérii rukama za druhou je opravdová výzva... Na druhou stranu jsou podobné maratony skvělou příležitostí, jak překonat své limity, významně zlepšit svůj zdravotní stav a navýšit energii. Často se po maratonu najednou lehce vyřeší nějaká komplikovaná situace, ve které se nacházíte, "záhadně" dojde ke zlepšení zdravotního stavu nebo konečně přijde balík ze zahraničí, na který tak dlouho čekáte. Naposledy jsem si osmihodinový maraton PGSG dopřál loni na podzim. A jaký byl?


1.HODINA

Cítím se bez síly, energie i vůle...


2.HODINA
Jsem rozbitý. Bolí mě nohy, cítím napětí v hlavě, pořád mi někdo telefonuje.

3.HODINA

Cítím se trochu lépe. Cítím energii v nohách, pálí mě stará jizva na kyčli a bolí mě paty.


4.HODINA

Zatím nejlepší hodina! Kolem 17:45 cítím úlevu (Markéta mi posílá energii na dálku?). Nohy jsou mírně lepší. Před očima se mi objevuje spousta nepříjemných vizí a scén z filmů, je to utrpení.


5.HODINA

Zatím nejlepší! Obzvlášť před 19:00 šlo cvičení samo - čaj se sladem nebo Markét? Ještě dvě hodiny!!!


6.HODINA

NEUVEŘITELNÉ! NÁDHERA!! Najednou se vše překlopilo do kolidu. Nohy mě přestaly bolet, cítím je jen maličko. Vizualizace Slunce a Měsíce mi jde mnohem lépe, i zlaté chryzantémy. Jedeme dál!!


7.HODINA

Úžasné!! Krása! Už vím, jak má vypadat cvičení Pangu Shengong. Cítím chvění, energii. Cítím, jak se mi uvolňuje oblast jater a žlučníku. Je to euforie a baví mě to!! Chvílema se mi doslova chvěje celé tělo tím, jak mnou prochází energie. Nechce se mi přestat cvičit!!


8.HODINA

Je to pořád krásné, ale už se mění koncentrace, tuhne krk, cítím jemný tlak v oblasti žlučníku a prsteníček na pravé noze začal pálit. Chci dát 26 forem! 25. a 26. Tyhle dvě už byly těžké na soustředění, tuhnul jsem a ztrácel se v čase...Ale mám to...


Budu se těšit na našem společném květnovém Pangu online maratonu - detaily najdete ve skupině pro cvičící Pangu Shengong.


A pokud ještě Pangu Shengong necvičíte, přihlaste se na nejbližší kurz!